مشاوره و سفارش

  • نه منهای یک =

انواع پک استریل

قیمت پک جراحی ، هم برای جراح مهم است و هم برای بیمار؛ چرا که هنگامی که جراح و بیمار این پک جراحی را در اتاق عمل بر تن می کنند تا حین عمل جراحی لباس هایی که غیر استریل هستند، با بدن بیمار تماسی پیدا نکند. در این صورت احتمال ایجاد عفونت وجود دارد. در این مورد، بهترین راه حل همان پوشیدن پک جراحی مخصوص همان جراحی می باشد.

گان جراح ساده

گان جراحی ساده نوعی لباس است که مخصوص پزشکان و پرسنل اتاق عمل جراحی می باشد. گان جراح عمدتا به رنگ آبی و سبز میباشد زیرا این سه رنگ باعث تقویت دید جراح نسبت به اشیا قرمز، از جملهاحشا خون آلود می شود. جنس گان جراحی از جنس پارچه بی بافت میباشد .
آستین ها و تمام سطح گان جاذب ، نرم و مقاوم بوده و دارای خاصیت نفوذ ناپذیری می باشد. استفاده از آن ها بسیار آسان می باشد. دارای کارایی مناسب و مطابق با استاندارد های جهانی می باشد

انواع لباس بیمارو پزشکی

اولین قدم در جلوگیری از انتقال و شیوع بیماری و آلودگی در بیمارستان، استفاده از لباس های یکبار مصرف می باشد. لباس های یکبار مصرف، غالبا قیمتی مناسب دارند که علاوه بر پیشگیری از پخش آلودگی، ظاهری مجزا و متحدالشکل به بیماران می بخشد. جنس اغلب این لباس ها از الیافی بسیار سبک و نازک تشکیل شده است که تمامی بیماران بستری شده، ملزم به پوشیدن آن می باشند. 

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع پک استریل-سفارشیموجودتماس بگیرید
گان جراح یکبار مصرف -سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع لباس بیمار و دکتر-سفارشیموجودتماس بگیرید
ملزومات بیمارستانی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • هفت − هفت =

درباره ما :

مجموعه رادینتا، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع البسه بیمارستانی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه رادینتا

خانم محدث

Call Now Buttonتماس بگیرید