مجموعه رادینتا شما را به خرید بهترین البسه بیمارستانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ده بعلاوه 5 =

صادرات گان جراحی استریل یکبار مصرف

امروزه شرایط بازار به گونه ای شده است که صادرات گان جراحی استریل یکبار مصرف برای فروشنده گان جراحی به یکی از پرسودترین تابلیت های تجاری تبدیل شده است سایت ما با تجربه بسیار بالا در زمینه تولید انواع گان جراحی یکی از اول شرکتها برای صادرات این محصول تبدیل شد شرکت ما با تجربه زیاد توانسته است که بهترین کیفیت محصولات را برای صادرات آماده کند و این محصولات را به کشورهای خارجی ارسال کند.

صادرات گان جراحی استریل یکبار مصرف

با انواع گان جراحی استریل بیشتر آشنا شوید

با انواع گان جراحی استریل بیشتر آشنا شوید گان های جراحی استریل دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به بردشان طبقه بندی می‌شوند به عنوان مثال گان جراحی استریل می‌تواند برای کاربرد اتاق عمل باشد و یا اینکه کاربرد بین اتاق عمل داشته باشد گان های جراحی را بر اساس اینکه دارای سر می باشند و یا فاقد سرب می باشند هم طبقه بندی می کنند.

نوع اول گال جراحی را می‌توان به بدون‌سرب اختصاص داد این نوع گان فقط برای ق‌های جراحی استفاده می شود و کاربرد دیگری نمی تواند داشته باشد در عمل هایی که از این نوع کار جراحی استفاده می کنیم نباید تصویر های رادیوگرافی برداشته بشود و اگر که بخواهیم تصویر رادیوگرافی داشته باشیم باید حتماً از گان سربی استفاده کنیم چون که در آن سربی باعث می‌شود که اشعه کمتر به بدن برسد.

نوع دوم گان، گان سربی باشد این نوع گان دارای سرب می باشد سرب در این نوع گان باعث می‌شود که اشعه ایکس جذب شود و اشعه ایکس به بدن بیمار و یا بدن جراح نرسد این نوع آن علاوه بر اینکه برای جراحی و استریل می باشد همانطور که گفتیم برای مقابله با اشعه ایکس استفاده می‌شود هنگامی که این عمل جراحی نیاز داریم که تصویر رادیوگرافی داشته باشیم باید که پرسنل اتاق عمل این نوع گان را بپوشند.

گان سربی توانایی این را دارد که مقدار بسیار زیادی از اشعه ایکس را جذب کند ولی راحتی و سبک بودن گال معمولی را ندارد و در حین عمل استفاده از آن باعث می‌شود که کارایی افراد حاضر در اتاق عمل کاهش پیدا کند.

فروشنده گان جراحی استریل یکبار مصرف

فروشنده گان جراحی استریل یکبار مصرف سایت ما در زمینه فروش گان جراحی استریل یکبار مصرف ترجمه بسیار زیادی را دارد و توانسته است که به مشتریان خود بهترین کیفیت محصولات و پایین ترین قیمت را ارائه می کند با تجربه زیاد توانسته است که صادرات خود را به کشورهای همسایه شروع کند و بتواند محصولات را برای صادرات آماده بکند.

کیفیت گان جراحی استریل یکبار مصرف برای مشتریان بسیار حائز اهمیت است و باید فروشنده کیفیت بسیار بالایی را به مشتریان خود ارائه می کند سایت ما توانسته است که بالاترین کیفیت ممکن را برای مشتریان خود فراهم بکند.

خانم محدث

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم محدث

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09125535744

phone icon شماره تماس: 02128424776

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: Mohaddesz85@gmail.com

مجموعه رادینتا شما را به خرید بهترین محصولات بیمارستانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • دوازده − 6 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید