مجموعه رادینتا شما را به خرید بهترین البسه بیمارستانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پک یکبار مصرف آنژیوگرافی با لوازم جانبی به قیمت روز

در ابتدا به معتای آنژیو گرافی می پردازیم و سپس به پک یکبار مصرف آنژیوگرافی با لوازم جانبی به قیمت روز خواهیم پرداخت، آنژیو گرافی روندی می باشد که برای تصویر برداری و دیدن رگ های داخل قلب مورد استفاده قرار می گیرد،که نوعی پک استریل جراحی دراد که می تواند یک بار مصرف نیز باشد. قیمت پک آنژیوگرافی به طور دقیق مشخص نیست زیرا دارای برند های مختلفی می باشد که مشخص کننده قیمت آن است. پک های آنژیو گرافی برای جلوگیری از بروز خطر بیماری های قلبی عروقی مورد استفاده قرار می گیرند و بسیار مفید می باشند. در ادامه به بررسی بیشتر این پک ها  و گان و پک دیگری می پردازیم با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل درباره این پک بدست بیاورید.

پک یکبار مصرف آنژیوگرافی با لوازم جانبی به قیمت روز

معرفی و بررسی پک یکبار مصرف آنژیوگرافی

معرفی و بررسی پک یکبار مصرف آنژیوگرافی در ابتدا به معرفی پک یکبار مصرف آنژیوگرافی می پردازیم: پک یکبار مصرف آنژیوگرافی، یکی از پگ های استریل می باشد که برای رگ نگاری مورد استفاده قرار می گیرد که در ادامه به معرفی اجزای داخل این پک جراحی خواهیم پرداخت. پک آنژیو گرافی شامل:

  • گان جراح
  • حوله دست خشک کن
  • کاور نایلونی فلور سکوپی
  • کاور نایلونی پاور
  • اسپانچ
  • گاز و رسیور
  • گالی پات و سینی
  • شان آنژیوگرافی
  • شان رو میزی ساده و ضد آب

که هر یک از موارد باالا برای کار مخصوصی مورد استفاده قرار می گیرد. نوعی از پک وجود دارد به نام پک آنژیوگرافی A، که این پک نیز برای جراحی های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید پک یکبار مصرف آنژیوگرافی به همراه لوازم

خرید پک یکبار مصرف آنژیوگرافی به همراه لوازمبرای خرید پک یکبار مصرف آنژیوگرافی به همراه لوازم، باید دقت بسیار زیادی را کرد، زیرا برخی از سود جویان پک های تقلبی در بازار وارد نموده و شما هنگام استفاده از این پک ها دچار مشکل می شوید. برای خرید پک های آنژیو گرافی باید از مراکز معتبر و زیر نظر سازمان بهداشت کشور استفاده نمایید و خرید خود را انجام دهید. البته این پک ها در بیمارستان موجود می باشد و منظور ما از خرید این پک ها به افرادی می باشد که شغل شان خرید پک یک بار مصرف آنژیو گرافی می باشد.پک آنژیو گرافی به همراه خود دارای لوازمی می باشد که باید همراه آن به شما تحویل دهند.

قیمت روز پک یکبار مصرف آنژیوگرافی در شرکت های تولیدی

قیمت روز پک یکبار مصرف آنژیوگرافی در شرکت های تولیدیقیمت روز پک یکبار مصرف آنژیو گرافی در شرکت های تولیدی، متفاوت می باشد زیرا هر شرکت بر اساس برند، کیفیت تولید، تقاضای بیشتر افراد، مرغوبیت پک آنژیوگرافی و بسیاری از این موارد دارای قیمت های مختلفی می باشد. قیمت این پک هم چنین به این دارد که مشتری پک کامل را بخواهد یا خیر. اگر پک کامل را بخواهد منطقی می باشد که قیمت پک آنژیو گرافی کمی گران تر از پکی می باشد که تمام لوازم در آن وجود ندارد. بنابراین عوامل بسیاری در قیمت خرید چک آنژیوگرافی تاثیر دارد که هنگام خرید باید توجه بسیار زیادی را به آن داشت تا بهترین پک را از سازمان های معتبر، که کار پخش این پک هار را دارد تحویل بگیرید.

 

مراکز فروش پک یکبار مصرف آنژیوگرافی و لوازم با بهترین قیمت

مراکز فروش پک یکبار مصرف آنژیوگرافی و لوازم با بهترین قیمتدر کشورمان مراکز فروش پک یکبار مصرف آنژیوگرافی و لوازم با بهترین قیمت ، در برخی از شرکت هایی که مشغول فروش چنین پک هایی می باشند، موجود است. که افراد زیادی به این شرکت ها برای تهیه پک آنژیوگرافی مراجعه کرده و آن را می خرند. زیرا تمام افراد برای خرید هر وسیله ای به دنبال ارزان ترین و با کیفیت ترین آن وسیله می باشند. این مراکز تحت نظر سازمان بهداشت کشور می باشد، بنابراین از کیفیت خوبی نیز برخوردار می باشد و شما می توانید با خیال آسوده از این شرکت ها پک مورد نظر خود را تهیه و به سازمان هایی که نیازمند این پک ها هستند به فروش برسانید.

خانم محدث

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم محدث

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09125535744

phone icon شماره تماس: 02128424776

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: Mohaddesz85@gmail.com

مجموعه رادینتا شما را به خرید بهترین محصولات بیمارستانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید